• Dzień dobry !

Re: Polska społeczność Antergos
    Witajcie!
    Od kilku dni mam zainstalowanego Antergosa ze środowiskiem gnome. Próbowałem jeszcze kde, cinnamon, xfce ale ostatecznie gnome. Wcześniej miałem zainstalowanego Manjaro około 2 tygodni. Obydwa mi odpowiadają i jak narazie wybrałem Antegros.
    U mnie trochę szybszy. Bardzo dobry menedżer pakietów i aktualizacji, sprawniejszy niż w Manjaro. Jedyny drobny problem miałem z drukarką hp laserjet 1102w. Nie dała mi się zainstalować na wi-fi ( a może jeszcze nie wiem jak to zrobić, jedynie na kablu). No ale działa.
    Faktycznie aktualności i forum tu trochę ospałe ale też dużo osób korzysta z forum Archa.
    Na DistroWatch pnie się w górę i oby tak dalej.

• Witam, instalację drukarki przez Wifi należy wykonać w HP setup z pakietu hplip. Tam należy wybrać opcję bezprzewodowej konfiguracji i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Co prawda nie robiłem tego na Antergosie, lecz na innym linuksie, ale myślę że powinno również działać. Pozdrawiam.

• Dzięki za podpowiedż ale w Antergos instalacja drukarki LaserJet P 1102w inaczej:
    1.Można podłączyć drukarkę przewodowo.
    W terminalu wpisać “hp-setup --i " -przez usb i dalej…
    lub
    2.zainstalować z repozytorium GUI Moduły PyQt4 i PyQt5 (u mnie wystarczyło tylko PyQt5) i wtedy wpisać w terminalu
    "hp-setup -u” i zainstalować obsługę przez wi-fi.
    (Z hplip-3.16.3.run - Ubuntu, hpcups 3.16.11 - Manjaro a Fotoomatic/foo2zjs-z2 w Debianie.) Teraz już wszystko przerobiłem.

dzień1 dobry1 Posts 3Views 1940
Log in to reply
Bloom Email Optin Plugin

Looks like your connection to Antergos Community Forum was lost, please wait while we try to reconnect.