• Like 0

Antergos magyarul

Üdvözlet!

Szeretnék tapasztalatokat olvasni magyarul erről a rendszerről. Érdemes használni?

• Like 0

Üdvözlet!

Szeretnék tapasztalatokat olvasni magyarul erről a rendszerről. Érdemes használni?

• Like 0

@“KardiWeb”:6ky7dggt said:

Üdvözlet!

Szeretnék tapasztalatokat olvasni magyarul erről a rendszerről. Érdemes használni?[/quote:6ky7dggt]
    Szia,

Ha review-ra gondolsz magyarul nem tudom ha vannak fent a neten.
    Esetleg ha gondolod én elmondhatom az én tapasztalataimat, ha ez megfelel neked is.

Én már nagyon régen használom, ekkor még Cinnarch néven futott. Aztán abból lett a mostani Antergos rendszer.
    Én ezt a rendszert használom nap mint nap, elsődleges OP-ként a laptopomon. Nekem nagyon tetszik. Kipróbáltam sok mást is: Ubuntu, Mint, Manjaro, Archbang, Elementary de végül mindig itt kötöttem ki.
    Stabil, megbízható rendszer. Fríssitések direkt a hivatalos Arch repóból jönnek, nem mint a Manjaro esetében, így nyugodtan lehet követni az arch hivatalos wiki-jét, ami nagy segítség és nagy kényelmi funkció is.

Forumun és Google Plus-on kézséggel segítenek az emberek mindenben, ha szükséges.

Ha további kérdésed van nyugodtan tedd fel.

További szép napot,
    Isti

Don't forget to mark as [SOLVED], if your problem was solved!

• Like 0

Köszönöm szépen a kimerítő választ! Magyarul nem találok róla semmit sajnos
    Megpróbálkozok a telepítéssel és a használattal.

További szép napot,
    Lacesz

• Like 0

@“KardiWeb”:1g288eab said:

Köszönöm szépen a kimerítő választ! Magyarul nem találok róla semmit sajnos
    Megpróbálkozok a telepítéssel és a használattal.

További szép napot,
    Lacesz[/quote:1g288eab]

A telepítőt jó magam fordítottam le. Szóval az magyar, és a telepített felhasználói felületeknek nagy többsége 80% fölött tud magyarul. Nem hinném, hogy gond lenne a telepítéssel, de ha bármi gondod van, szívesen segítek. Persze ha tudok rajta segíteni!

Isti

Don't forget to mark as [SOLVED], if your problem was solved!

• Like 0

Sziasztok!

Eddig tetszik, két notebook-ra telepítettem. Átmeneti gondjaim voltak, egy kivételével némi fórumozással mind megoldódott. (Maple 17, Maple 18 eddig nem futtatható rajta).
    czsan

• Like 0

Udvozlet Nyitrarol, sziasztok.
    Egy Toshiba AC100-10W-re szeretnem az Antergost telepiteni, de nem tudom, hogy lehetseges e. Az emlitett smarbook-on vagy netbook-on? Android 2.2-es van, voltak probalkozasok Ubuntuval, de elek komplikaltak es ezek a szamomra tul magasak.
    Maskulonben, Szlovakiaban jo viszhangot keltett az Antergos, ugy emlegetik /pl. a [http://www.linuxos.sk][0]">[www.linuxos.sk][1] - an/, mint az idealis es leggyorsabb Archbazisu disztrot.

[0]: <a href=
    [1]: http://www.linuxos.sk

• Like 0

Hagyományos notebookok; az egyik egy Fujitsu Siemens Amilo öreg csotrogány, der fut rajta rendesen.

Posts 8Views 5541
Log in to reply