• Antergos magyarul

Üdvözlet!

Szeretnék tapasztalatokat olvasni magyarul erről a rendszerről. Érdemes használni?

• Üdvözlet!

Szeretnék tapasztalatokat olvasni magyarul erről a rendszerről. Érdemes használni?

• @“KardiWeb”:6ky7dggt said:

Üdvözlet!

Szeretnék tapasztalatokat olvasni magyarul erről a rendszerről. Érdemes használni?[/quote:6ky7dggt]
    Szia,

Ha review-ra gondolsz magyarul nem tudom ha vannak fent a neten.
    Esetleg ha gondolod én elmondhatom az én tapasztalataimat, ha ez megfelel neked is.

Én már nagyon régen használom, ekkor még Cinnarch néven futott. Aztán abból lett a mostani Antergos rendszer.
    Én ezt a rendszert használom nap mint nap, elsődleges OP-ként a laptopomon. Nekem nagyon tetszik. Kipróbáltam sok mást is: Ubuntu, Mint, Manjaro, Archbang, Elementary de végül mindig itt kötöttem ki.
    Stabil, megbízható rendszer. Fríssitések direkt a hivatalos Arch repóból jönnek, nem mint a Manjaro esetében, így nyugodtan lehet követni az arch hivatalos wiki-jét, ami nagy segítség és nagy kényelmi funkció is.

Forumun és Google Plus-on kézséggel segítenek az emberek mindenben, ha szükséges.

Ha további kérdésed van nyugodtan tedd fel.

További szép napot,
    Isti

• Köszönöm szépen a kimerítő választ! Magyarul nem találok róla semmit sajnos
    Megpróbálkozok a telepítéssel és a használattal.

További szép napot,
    Lacesz

• @“KardiWeb”:1g288eab said:

Köszönöm szépen a kimerítő választ! Magyarul nem találok róla semmit sajnos
    Megpróbálkozok a telepítéssel és a használattal.

További szép napot,
    Lacesz[/quote:1g288eab]

A telepítőt jó magam fordítottam le. Szóval az magyar, és a telepített felhasználói felületeknek nagy többsége 80% fölött tud magyarul. Nem hinném, hogy gond lenne a telepítéssel, de ha bármi gondod van, szívesen segítek. Persze ha tudok rajta segíteni!

Isti

• Sziasztok!

Eddig tetszik, két notebook-ra telepítettem. Átmeneti gondjaim voltak, egy kivételével némi fórumozással mind megoldódott. (Maple 17, Maple 18 eddig nem futtatható rajta).
    czsan

• Udvozlet Nyitrarol, sziasztok.
    Egy Toshiba AC100-10W-re szeretnem az Antergost telepiteni, de nem tudom, hogy lehetseges e. Az emlitett smarbook-on vagy netbook-on? Android 2.2-es van, voltak probalkozasok Ubuntuval, de elek komplikaltak es ezek a szamomra tul magasak.
    Maskulonben, Szlovakiaban jo viszhangot keltett az Antergos, ugy emlegetik /pl. a [http://www.linuxos.sk][0]">[www.linuxos.sk][1] - an/, mint az idealis es leggyorsabb Archbazisu disztrot.

[0]: <a href=
    [1]: http://www.linuxos.sk

• Hagyományos notebookok; az egyik egy Fujitsu Siemens Amilo öreg csotrogány, der fut rajta rendesen.

Posts 8Views 7442
Bloom Email Optin Plugin

Looks like your connection to Antergos Community Forum was lost, please wait while we try to reconnect.