• Nieznany powód padnięcia systemu.

Mam ogromny problem. Pewnego razu wyłączyłem laptopa i następnego dnia już widziałem tylko to! ![0_1532172447023_A1072D1A-6C52-42FB-9323-38A3132842C9.jpeg](Uploading 100%) lecz się nie poddałem i w tty2 postanowiłem naprawić to wszystko robiąc aktualizacje pakietów i tak dalej aż do instalacji deepina pulpitu… mając nadzieje ze to tylko wina tego środowiska graficznego. Lecz napotkałem na kolejny problem, nie mam połączenie wifi… ![0_1532172750922_1CBCE8E8-04DC-4FD3-8997-E605DED8E67C.jpeg](Uploading 100%) jak mogę to wszystko naprawić? Powiem tylko ze tego dnia podpinalem do komputera memory stick by przegrać pliki lecz nie mogłem tego zrobić bo nie miałem uprawnień… jakby fizyczna blokada tego urządzenia inne pamięci mobilne działały normalnie… i dało się na nich wykonywać operacje kopiowania. Użyłem wtedy polecenia chmod i nie wiem czy to coś mi nie zablokowało na dysku lokalnym.

• Ja też mam problemy z systemem, jakiś haker włamuje mi się ciągle do sieci, rozsyła mojej rodzinie fałszywe linki javascript, aby inwigilować naszą sieć. Wszędzie się loguje za mną tam gdzie ja, używając umyślnie mojego imienia, moich nicków z innych stron, aby tak mi dokuczać i uprawia w ten sposób stalking. W ogóle nie boi się policji. Jest za jakimś proxy lub vpn i czuje się bezkarny, spędziłem miesiące aby go dopaść na razie wiem tyle, że jego prawdziwy nick to LordSpamer, imię to Jacek lub Tomek, szlaja się po wykop i interi, czateri. Lubi nadużywać wykrzykników w swoim pisaniu…!!. , chyba jest z okolic Wrocławia lub Krakowa. Na co dzień prawdopodobnie zajmuje się spamowaniem różnych forum i w ten sposób zarabia. Także może i tobie on popsuł system.

problem9 tty7 naprawa1 konsola1 Posts 2Views 373
Bloom Email Optin Plugin

Looks like your connection to Antergos Community Forum was lost, please wait while we try to reconnect.